Sonya Lipstick
Produse Forever - Sonya Colour Collection

sonya-lipstickCOD: 117 - 130,                       Pret: 19,78 EURO
           201, 202

Rujul Sonya, cu textur? cremoas?, confer? buzelor frumuse?e, men?inere īndelungat? a culorii ?i luciu deosebit. Disponibil īntr-o gam? de 16 nuan?e, cu tonuri deschis-pastelate sau profund dramatice, Sonya Lipstick este potrivit oric?rui tip de machiaj.

Con?ine ingrediente vitale pentru protejarea ?i hidratarea buzelor, men?ināndu-le suple ?i catifelate.

Pentru un look des?vār?it, se recomand? aplicarea rujului cu pensula special? pentru buze, īn straturi succesive.

DISPONIBIL ĪN 12 NUAN?E CREMOASE ?I 4 NUAN?E SIDEFATE

  • Sheer Peach Fuzz (cod 117),sheer-peach-fuzz-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Coffee Cream (cod 118),coffee-cream-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Barely Pink (cod 119),barely-pink-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Sheer Bliss (cod 120),sheer-bliss-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Sheer Chocolate Kisses (cod 121),sheer-chocolate-kisses

 

 

 

 

 

 

  • Almond (cod 122),almond-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Pink Champagne (cod 123),pink-champagne-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Dusty Rose (cod 124),dusty-rose-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Brandy Ice (cod 125),brandy-ice-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Wineberry (cod 126),wineberry-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Deepest Love Red (cod 129),deepest-love-red-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • Porsche Red (cod 130),porsche-red-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • *Hologram (cod 127),hologram-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • *Solid Gold (cod 128),solid-gold-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • *Crystal Plum (cod 201),crystal-plum-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

 

  • *Pink Reflection (cod 202).pink-reflection-sonya-lipstick

 

 

 

 

 

  

* nuan?e sidefate

INGREDIENTE (Brandy Ice, Dusty Rose, Porsche Red, Coffee Cream, Barely Pink, Hologram, Peach Fuzz, Pink Reflection, Chocolate Kisses, Wineberry, Sheer Bliss, Solid Gold):
Ulei din semin?e de ricin (Ricinus communis), octildodecanol, izopropillanolat, cear? Candelilla (Euphorbia cerifera), ulei de laonolin?, polizobuten?, miristat de izopropil, cear? de Carnauba (Copernicia cerifera), octildodecilstearoil stearat, ulei de avocado (Persea gratissima), cear? de albine (Cera alba), ozocherit?, ulei din semin?e de soia (Glycine soja), extract din frunz? de Aloe barbadensis, ulei din flori de romani?? (Anthemis nobilis), extract de alge, etoxidiglicol, etilhexilmetoxicinamat, acetat de tocoferil, butilparaben, propilparaben. [+/- (poate con?ine): mic?, dioxid de titan (CI 77891), oxizi de fier (CI 77491, 77492, 77499), Red 6 Lake (CI 15850), Red 7 Lake (CI 15850:1), Red 33 Lake (CI 17200), Yellow 5 Lake (CI 19140)].

INGREDIENTE (Almond, Deepest Love, Pink Champagne):
Ulei din semin?e de ricin (Ricinus communis), octildodecanol, izopropillanolat, cear? Candelilla (Euphorbia cerifera), octenilsuccinat de aluminiu, ulei de laonolin?, polizobuten?, miristat de izopropil, cear? de Carnauba (Copernicia cerifera), octildodecilstearoil stearat, ulei de avocado (Persea gratissima), cear? de albine (Cera alba), ozocherit?, ulei din semin?e de soia (Glycine soja), extract din frunz? de Aloe barbadensis, ulei din flori de romani?? (Anthemis nobilis), extract de alge, etoxidiglicol, etilhexilmetoxicinamat, acetat de tocoferil, butilparaben, propilparaben. [+/- (poate con?ine): mic?, dioxid de titan (CI 77891), oxizi de fier (CI 77491, 77492, 77499), Red 7 Lake (CI 15850:1), Red 33 Lake (CI 17200), Yellow 5 Lake (CI 19140)]. 

  • Men?inere īndelungat?, nu usuc? buzele.
  • Nuan?ele pot fi combinate pentru ob?inerea unor noi culori.
 

Translator

Extensions by Siteground Web Hosting