Sonya Eyeshadow
Produse Forever - Sonya Colour Collection

sonya-eyeshadowCOD: 131-145, 147-155                 Pret: 15,69 EURO

Iluminează, subliniază şi accentuează frumuseţea ochilor cu fardurile de pleoape Sonya Eyeshadow.

Disponibile într-o gamă completă de 24 de nuanţe, de la sclipirea sidefată a perlelor la catifelarea culorilor mate. Se pot etala pe pleoape în diferite grade şi tonuri, în degradeuri clar-diafane sau accentuat-dramatice.

  • Conţin Aloe vera, calmează şi catifelează epiderma fină a pleoapelor.
  • Fardurile de pleoape pot fi aplicate cu pensula specială uscată sau umezită uşor pentru obţinerea unui efect de eye-liner (tuş de pleoape).
  • Pot fi folosite pentru corectarea sau redesenarea sprâncenelor.
  • Aplicaţi cu o pensulă umedă pentru obţinerea unei nuanţe mai intense, de durată.
  • Se omogenizează uşor.

DISPONIBILE IN 24 DE NUANŢE:

  • Phantom (cod 131)phantom-sonya-eyeshadow

 

 

  

 

 

  • French Vanilla (cod 132)french-vanila-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Ginger (cod 133)ginger-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Mink (cod 134)mink-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Linen (cod 135)linen-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Blue Bayou (cod 136)blue-bayou-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Barely There (cod 137)barely-there-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Cool Breeze (cod 138)cool-breeze-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Maple Syrup (cod 139)maple-syrup-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Fudge Brownie (cod 140)fudge-brownie-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Cactus Green (cod 141)actus-green-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Satin (cod 142)satin-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Birch (cod 143)birch-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Wildberry (cod 144)wildberry-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Sterling (cod 145)sterling-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Purple Rain (cod 147)purple-rain-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Crystal Waters (cod 148)crystal-waters-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Moonlight (cod 149) moonlight-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Pot of Gold (cod 150)pot-of-gold-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Glacier Ice (cod 151)glacier-ice-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Hologram (cod 152)hologram-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Sunfire (cod 153)sunfire-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Whipped Cream (cod 154)whipped-cream-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Charcoal (cod 155)charcoal-sonya-eyeshadow


*farduri de pleoape satinate, iridiscente

INGREDIENTE: Talc, izononanoat de cetearil, stearoxidimeticon, acetat de cetii, alcool de lanolină acetilată, lanolat de izopropil, ulei din seminţe de soia (Glycine soja), extract din frunză de Aloe barbadensis, extract de alge, etoxidiglicol, BHA, metilparaben, propilparaben, triclosan. [+/- (poate conţine): mică, dioxid de titan (CI 77891), oxizi de fier (CI 77491, 77492, 77499), Yellow 5 Lake (CI 19140), Blue 1 Lake (CI 42090), Ultramarines (CI 77007), oxid verde de crom (CI 77288), hidroxid verde de crom (CI 77289), ferocianidă ferică (CI 77510), violet de mangan (CI 77742), oxiclorură de bismut (CI 77163), carmin (CI 75470) ].

 

Translator

Extensions by Siteground Web Hosting