Sonya Eyeshadow
Produse Forever - Sonya Colour Collection

sonya-eyeshadowCOD: 131-145, 147-155                 Pret: 15,69 EURO

Ilumineaz?, subliniaz? ?i accentueaz? frumuse?ea ochilor cu fardurile de pleoape Sonya Eyeshadow.

Disponibile īntr-o gam? complet? de 24 de nuan?e, de la sclipirea sidefat? a perlelor la catifelarea culorilor mate. Se pot etala pe pleoape īn diferite grade ?i tonuri, īn degradeuri clar-diafane sau accentuat-dramatice.

  • Con?in Aloe vera, calmeaz? ?i catifeleaz? epiderma fin? a pleoapelor.
  • Fardurile de pleoape pot fi aplicate cu pensula special? uscat? sau umezit? u?or pentru ob?inerea unui efect de eye-liner (tu? de pleoape).
  • Pot fi folosite pentru corectarea sau redesenarea sprāncenelor.
  • Aplica?i cu o pensul? umed? pentru ob?inerea unei nuan?e mai intense, de durat?.
  • Se omogenizeaz? u?or.

DISPONIBILE IN 24 DE NUAN?E:

  • Phantom (cod 131)phantom-sonya-eyeshadow

 

 

  

 

 

  • French Vanilla (cod 132)french-vanila-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Ginger (cod 133)ginger-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Mink (cod 134)mink-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Linen (cod 135)linen-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Blue Bayou (cod 136)blue-bayou-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Barely There (cod 137)barely-there-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Cool Breeze (cod 138)cool-breeze-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Maple Syrup (cod 139)maple-syrup-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Fudge Brownie (cod 140)fudge-brownie-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Cactus Green (cod 141)actus-green-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Satin (cod 142)satin-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Birch (cod 143)birch-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Wildberry (cod 144)wildberry-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Sterling (cod 145)sterling-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Purple Rain (cod 147)purple-rain-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Crystal Waters (cod 148)crystal-waters-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Moonlight (cod 149) moonlight-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Pot of Gold (cod 150)pot-of-gold-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Glacier Ice (cod 151)glacier-ice-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Hologram (cod 152)hologram-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • *Sunfire (cod 153)sunfire-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Whipped Cream (cod 154)whipped-cream-sonya-eyeshadow

 

 

 

 

 

  • Charcoal (cod 155)charcoal-sonya-eyeshadow


*farduri de pleoape satinate, iridiscente

INGREDIENTE: Talc, izononanoat de cetearil, stearoxidimeticon, acetat de cetii, alcool de lanolin? acetilat?, lanolat de izopropil, ulei din semin?e de soia (Glycine soja), extract din frunz? de Aloe barbadensis, extract de alge, etoxidiglicol, BHA, metilparaben, propilparaben, triclosan. [+/- (poate con?ine): mic?, dioxid de titan (CI 77891), oxizi de fier (CI 77491, 77492, 77499), Yellow 5 Lake (CI 19140), Blue 1 Lake (CI 42090), Ultramarines (CI 77007), oxid verde de crom (CI 77288), hidroxid verde de crom (CI 77289), ferocianid? feric? (CI 77510), violet de mangan (CI 77742), oxiclorur? de bismut (CI 77163), carmin (CI 75470) ].

 

Translator

Extensions by Siteground Web Hosting