Sonya Cream to Powder Foundation
Produse Forever - Sonya Colour Collection

sonya-cream-to-powder-foundationCOD: 107-116, 182, 183                     Pret: 33,23 EURO

Vei ar?ta minunat folosind una dintre cele 12 nuan?e naturale de fond de ten compact cu textur? pudrat-cremoas? ?i grad natural de acoperire. Creat pentru a eviden?ia tonurile naturale ale tenului, textura fin? ?i compozi?ia deosebit? ale Sonya Cream to Powder Foundation vor conferi un finish catifelat, fin, mat, ideal oric?rui tip de piele.

DISPONIBIL IN 12 NUAN?E:

  • porcelain-sonya-cream-to-powder-foundationPorcelain (cod 107).

  

  • Soft Ivory (cod 108).soft-ivory-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Rose Beige (cod 109).rose-beige-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Sunset Beige (cod 110).sunset-beige-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Fawn (cod 111).fawn-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Butter (cod 112).butter-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Golden Sun (cod 113).golden-sun-cream-to-powder-foundation

  

  • Mocha (cod 114).mocha-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Raisin (cod 115).raisin-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Chocolate (cod 116).-chocolate-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Natural Beige (cod 182).natural-beige-sonya-cream-to-powder-foundation

  

  • Vanilla Bisque (cod 183).vanilla-bisque-sonya-cream-to-powder-foundation

TRUCURI:

  • Pentru alegerea nuan?ei potrivite se va utiliza selectorul de culori Sonya Foundation Selector.
  • Se pot efectua retu?uri oricnd, pe parcursul zilei, produsul fiind ambalat practic ntr-o caset? neagr?, elegant? ?i u?or de transportat.
  • Gradul de acoperire al fondului de ten poate varia dup? caz (fin/insesizabil sau total/maxim).
  • Pentru un aspect impecabil, satinat, fondul de ten Sonya Cream to Powder Foundation trebuie uniformizat atent.

INGREDIENTE: Triglicerid? caprilic? / capric?, octildodecanol, feniltrimeticon, ciclopentasiloxan, talc, ciclohexasiloxan, metil metacrilat / glicol dimetacrilat crospolimer, lanolin?, cear? de albine (Cera alba), cear? Candelilla (Euphorbia cerifera), ozocherit?, cear? de Carnauba (Copernicia cerifera), polimetilmetacrilat, ulei din semin?e de soia (Glycine soja), extract din frunz? de Aloe barbadensis, extract de alge, etoxidiglicol, tocoferil acetat, propilparaben, triclosan. [+/- (poate con?ine): dioxid de titan (CI 77891), oxizi de fier (CI 77491, 77492, 77499)].

MOD DE UTILIZARE: Tenul se preg?te?te pentru machiaj, efectundu-se demachierea-cur??area, tonifierea ?i hidratarea cu una dintre trusele Aloe Fleur de Jouvence sau Sonya Skin Care Collection. Fondul de ten Sonya Cream to Powder Foundation se va aplica prin mi?c?ri specifice, cu ncepere de la mijlocul fe?ei spre exterior ?i omogenizare la nivelul liniilor de demarca?ie, nainte de aplicare, produsul necesit? fluidificarea texturii, iar finisarea va fi efectuat? numai cu ajutorul buretelui cosmetic uscat.

  • Contribuie la hidratarea, catifelarea ?i calmarea epidermei.
  • Disponibil n 12 nuan?e, potrivite oric?rui tip de ten ?i oric?rui fototip.
  • Disponibil n tonuri calde ?i reci.
  • Con?ine Aloe vera.
  • Confer? aspect natural.
  • Ambalaj practic.
 

Translator

Extensions by Siteground Web Hosting